{

Video to przyszłość. Biznes to moja pasja. W Herosach Biznesu z sukcesem łączymy te dwa elementy dając ogromną wartość nie tylko naszych rozmówcom ale przede wszystkim widzom stawiając na pierwszym miejscu jakość.

Bartosz Paczyński

Twórca Herosów Biznesu

Ostatnie Nagrania

Sprawdź kogo gościliśmy w studio Herosów Biznesu

Maciej Mroczyński

Archimen

Tomasz Petryka

Miodem Słodzone

Pracujmy wspólnie!

Dołącz do Herosów Biznesu!

Co daje udział w
Herosach Biznesu

Wzrost Widoczności

Średnia liczba wyświetleń w kanałach Social Media jak Facebook,YouTube, LinkedIn notują ponad 5000 wyświetleń

Licencja do materiałów Video

Otrzymujesz bezterminową licencję na wykorzystanie nagranych materiałów. To znaczy że możesz je wykorzystać w dowolnej formie.

Gotowa Kampania Reklamowa

Nagrane materiały będą promowane przez specjalistów Agencji Content Hero w Twojej grupie docelowej odbiorców z wykorzystaniem Facebooka i YouTube. Oznacza to, że Twoje nagrania zobaczy minimum 5000 osób!

Szkolenie Przed Nagraniem

Przed nagraniem otrzymasz dostęp do szkoleń online pokazujących najlepsze praktyki w nagraniach Video oraz dające wskazówki co zrobić by wypaść najlepiej

Wzrost Widoczności

Wszyscy Rozmówcy Herosów Biznesu notują wzrost zainteresowania usługami i produktami po emisji materiałów.

Pomoc w przygotowaniu pytań

Aby w pełni wykorzystać czas antenowy przygotujemy wspólnie analizę potrzeb rynku i wspólnie zaplanujemy pytania jakie padną podczas nagrania tak by program był nader atrakcyjny dla odbiorców.

Dlaczego warto być widocznym!

W dzisiejszym świecie wiedza jest dostępna na wyciągniecie ręki. Ludzie wg. raportów branżowych (Google/Facebook) przechodzą od treści pisanych do materiałów Video. Im szybciej zajmiesz pozycję w swojej branży pokazując kim jesteś, co robisz i dlaczego warto z Tobą zrobić biznes tym szybciej inwestycja w materiały video i kampanie z nimi związane zwróci się Tobie i Twojej firmie.

%

Promocji Twoich nagrań w grupie docelowej.

Minut - optymalny czas dla rozmowy/wywiadu

%

Widoczności

%

Osób woli oglądać video niż czytać!

Średnia, łączna liczba wyświetleń każdego z materiałów

Pytania dotyczące Herosów Biznesu

Ile zajmuje nagranie 2 odcinków do Herosów Biznesu?

Na nagranie przeznacz 1 godzinę. Ten czas wystarczy byś poznał mnie osobiście, zasiadł na kanapie i abyśmy na spokojnie nagrali dwie rozmowy.

Czy dopuszczalne są duble lub zaawansowany montaż?

Nie. Herosi nagrywani są na zasadzie „live’a” co oznacza, że materiał nagrywany jest non stop bez możliwości późniejszego montażu. Jeśli się pomylisz – spokojnie, zaczniemy od początku.

Gdzie są wyświetlane nagrane wywiady?

Wywiady są umieszczane na kanale YouTube Bartosza Paczyńskiego, na Fanpage Bartosza oraz na LinkedIn. W tych miejscach prowadzimy dodatkowo promocję Twoich spotów by obejrzała je jak największa liczba osób z Twojej grupy docelowej.

Czy dostanę wywiad po nagraniu?

Tak. Zgodnie z umową otrzymujesz licencję do nagranych materiałów. Oznacza to że możesz je wykorzystać gdziekolwiek chcesz. Na swoich kanałach społecznościowych, a mailingach, konferencjach czy np. na stronie www. Sky is the limit!

Spotkajmy się w studio!

Skontaktuj się ze mną i poznaj szczegóły współpracy!

Pokaż swój biznes od lepszej strony!

Herosi Biznesu to doskonała inwestycja w widoczność i wizerunek Twojej osoby i firmy.

Dołącz do Herosów Biznesu: